LATVIJA TEICA JĀ VESELĪBAI UN LABAM GARASTĀVOKLIM!

Pagājušajā sestdienā, 10.jūnijā, Latvija kopā ar vairāk nekā 100 valstīm atzīmēja Starptautisko labsajūtas dienu (Global Wellness Day). Laika apstākļi, labs garastāvoklis, draudzīgi un atvērti cilvēki, dabas krāšņums – viss šajā dienā rosināja svētku noskaņojumu, labu pašsajūtu un atbilda Starptautiskās labsajūtas dienas galvenajai misijai – piekopt veselīgu dzīvesveidu, darīt labus darbus, augstu novērtēt un izbaudīt katru dienu un dalīties visā labajā ar apkārtējiem.

10.jūnijā Ķemeru Nacionālā parka teritorija pretī bijušajai Ķemeru sanatorijai pārvērtās krāsainā un skanīgā “veselības un saulaina garastāvokļa” laukumā, kur pulcējās bērni, viņu vecāki, vecmāmiņas un vectētiņi, lai šo dienu pavadītu lietderīgi un ar baudu. Spilgtās rozā un baltās dekorācijas Starptautiskās labsajūtas dienas stilā uz visskaistākās Jūrmalas zaļās dabas fona zem ilgi gaidītās svelmainās saules radīja svētku garastāvokli jau no paša sliekšņa.

02

No 12:00 līdz 17:00 pasākuma viesiem bija iespēja radošajā darbnīcā “Elinci” izgatavot sev rotājumus no dabas materiāliem, pārbaudīt veselības stāvokli pie Latvijas universitātes Rīgas Medicīnas koledžas topošajiem ārstiem un praktizējošiem speciālistiem, izbaudīt masāžu un saskarties ar Tibetas dziedošo kausu terapiju kopā ar Baltijas SPA Asociācijas un “Beauty School” speciālistiem. Bērnus izklaidēja “Fantasy Park” un rotaļu laukums “Abrakdabra”, kā arī unikālu pasaku terapiju demonstrēja bērnu grāmatu autors Adinka. Dabas izglītības centrs “Meža māja” stāstīja par Ķemeru Nacionālā parka dabas bagātībām un demonstrēja tās, un visi gribētāji pat varēja nogaršot slaveno sērūdeņraža ūdeni, kuram piemīt īpašas dziednieciskas īpašības. Pasākuma dalībnieki piedalījās ciguns, ārstnieciskās fizkultūras, deju meditācijas un citās atklātajās nodarbībās.

03

Pasākums par godu Starptautiskai labsajūtai dienai notika ne tikai Ķemeru Nacionālajā parkā, bet arī vairākās organizācijās Rīgā un Jūrmalā. Viesnīcu tīkls “Wellton” iepriecināja ne tikai ar spilgtām dekorācijām, bet arī ar programmu, kuru apmeklēja gan viesnīcā dzīvojošie, gan arī viesi no ielas, “Balans International Wellness Centre” piedāvāja plašu treniņu programmu zālē, baseinā, kā arī bērnu nodarbības profesionālu treneru vadībā, Dubultu “Hotel Spa Kurshi” noorganizēja atvērtu jogas nodarbību, kulinārijas studijā “Madam Brioš” notika meistarklase bērniem un pieaugušajiem, restorāns “Prospekts 55” organizēja funkcionālu treniņu, bet sanatorija “Jantarnij Bereg” piedāvāja Taizemes masāžas praktiskās nodarbības un lekciju var veselīgu uzturu.

04

Pasākuma organizatori izsaka īpašu pateicību pasākuma sponsoriem – kompānijai “Inbalans Group”, topošajai pieczvaigžņu viesnīcai “Park Hotel Ķemeri”, Baltijas SPA asociācijai un dabīgajam minerālūdenim “Aqualar pH9”, kā arī visiem dalībniekiem un viesiem. Un aicina jau tagad atzīmēt savos kalendāros Starptautiskās labsajūtas dienas 2018. datumu – 9.jūniju.

06

Pasākuma organizatore – Latvijas pirmā starptautiskā wellness centra „Balans” dibinātāja, daudzfunkcionālas kompānijas “Inbalans Group”, kas sniedz pilnu pakalpojumu spektru wellness viesmīlības sfērā, ģenerāldirektore un “Starptautiskās labsajūtas dienas” sūtne Latvijā Alla Sokolova.

07

facebook.com/GWDLV

Kontaktpersona:
Mariama Sargsjana
+371 25853775
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

+371 28 00 44 93